Kaan Günay ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. En büyük profesyonel topluluk olan LinkedIn‘de Kaan Gunay adlı kullanıcının profilini görüntüleyin. Allianz Türkiye Bilgi Teknolojileri Direktörü olan Ayorak, yeni sorumluluklarına ek olarak Allianz İş Sistemleri dönüşümündeki mevcut görevine de devam edecek. Lisansını Marmara Üniversitesi’nin almanca enformatik bölümünde, yüksek lisansını Baltimore Üniversitesi’nin yönetim bilişim sistemleri bölümünde tamamlayan Günay, kariyerine 2000 yılında Wincor Nixdorf’ta ürün uzmanı olarak başladı. Kaan Gunay is a leader, entrepreneur, and innovator living in San Francisco.Gunay has raised a total of $51.5m USD for Firefly, which is proving to be a win-win business and attracted a number of Silicon Valley’s top venture capitalists and angel investors including GV, NFX, Pelion Venture Partners, Decent Capital (Tencent founders), Jeffrey Housenbold (SOFTBANK Vision Fund), Cross Culture Ventures, Muse Capital, and StartX.Gunay has a deep interest in data analytics, smart-city initiatives, and innovation. Ardından aynı sektörlerde görevlendirilmek üzere atandığı Deloitte Kanada’da bilgi teknolojileri ve güvenlik riskleri konularında çalıştı. Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Kaan Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaan Gunay.

Kalkan. Kaan Günay ve Onur Kardeşler ile girişimlerinin kuruluş hikayesini, aldıkları yatırımı ve gelecek planlarını konuştuk. If the processing of personal data is necessary and there is no statutory basis for such processing, we generally obtain consent from the data subject.wordpress_55744e494f42348a63852c4bb0d2d393, wordpress_55744e494f42348a63852c4bb0d2d393, wordpress_logged_in_55744e494f42348a63852c4bb0d2d393, wordpress_test_cookie, wp-settings-1, wp-settings-time-1 Kaan has 7 jobs listed on their profile. He is currently Kaan Gunay’s net worth is yet to be revealed. Hatta bu yatırımın ardından Webrazzi TV'de girişimin kurucu ortakları Kaan Günay ve Onur Kardeşler ile bir röportaj gerçekleştirmiştik.

Hepinize Merhaba Arkadaşlar! Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin. He must have earned a tremendous amount of money form his business. Find your friends on Facebook. Girişimin kurucuları olan Kaan Günay ve Onur Kardeşler ile oldukça keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. 1977 İskendurun doğumludur.

Kaan has been a fellow at Sequoia Capital and Lightspeed Venture Partners. Akdeniz Üniversitesi. Akdeniz Üniversitesi. En son kaan günay haberleri anında burada. See Photos. Family and Relationship Born in Germany, Kaan Gunay is a businessman and the co-founder and CEO of Firefly. Günay 2013 yılının Şubat ayında bilgi teknolojileri direktör vekili olarak katıldığı Allianz Türkiye’de, 2014 yılında Bilgi teknolojileri direktörü oldu. See Photos. Günay, yeni pozisyonundaki sorumluluklarına ek olarak, Haziran ayına kadar Allianz Türkiye’ye de destek vermeye devam edecek. Kaan Günay, 1977 yılında İskenderun’da dünyaya geldi. It is unclear whether he has any siblings or not. There is also nothing mentioned about Kaan Gunay’s birthday. Kaan Günay. Now, Gunay is well on his way to building his own unicorn startup, having already raised over $21.5 million in capital. However, he belongs to the Turkish background and holds both American as well as Turkish nationality. Select this result to view Kaan Gunay's phone number, address, and more.

Kaan Günay. He holds a Master Degree in Business Administration from Stanford University Graduate School of Business. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz gizlilik politikamızı kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.